Ortak Alan

Kurumsal ve Özel Toplantılar

Profesyonel toplantı ve çalışma alanı ile klasik otel toplantılarını, doğaya taşıyın!

Toplantılarınızı değerli ve unutulmaz kılın!

 

Şirket Toplantıları: Ortak Alan, şirketlerin yönetim toplantıları, strateji belirleme toplantıları ve raporlama toplantıları gibi kurumsal toplantılarını gerçekleştirmeleri için uygun bir mekan sağlar. Donanımlı toplantı odaları, geniş bahçe ve dış alan kullanımı ve profesyonel mutfak hizmetleriyle şirketlerin toplantılarını verimli bir şekilde yapmasına yardımcı olur.

 

Eğitim ve Seminerler: Şirketlerin çalışanlarına yönelik eğitim programları, seminerler ve konferanslar düzenlemeleri için Ortak Alan, ideal bir ortamdır. Ses ve görüntü sistemleri, geniş oturma düzenleri ve diğer teknik olanaklarla donatılmış mekanlar, etkin ve etkili bir öğrenme deneyimi sağlar.

 

İş Ortakları ve Müşteri Toplantıları: Ortak Alan, şirketlerin iş ortaklarıyla ve müşterileriyle toplantılar yapmaları için profesyonel bir ortam sunar. Şık ve konforlu mekanıyla, ferah bahçe ve dış alanda yer alan çalışma ortamı ile iş ilişkilerini güçlendirmek için ideal bir atmosfer sağlar.

 

Davetler ve Özel Kutlamalar: Ortak Alan, özel davetler, partiler ve kutlamalar için ideal bir mekan sunar. Geniş bahçesiyle misafirlerin keyifli vakit geçirmesini hedefler.

 

Toplantılar ve Organizasyonlar: Ortak Alan, dernekler, kulüpler, sosyal gruplar ve diğer topluluklar için keyifli, dingin bir mekan sağlar. Topluluk etkinlikleri, dernek toplantıları, sosyal grup buluşmaları gibi etkinlikler için geniş bahçesi ve çalışma alanı sunar.