Ortak Alan

_DSC8375-min-photoaidcom-darken
HİZMETLERİMİZ

Kurumsal ve Özel Toplantılar

Profesyonel toplantı ve çalışma alanı ile klasik otel toplantılarını, doğaya taşıyın!

Toplantılarınızı değerli ve unutulmaz kılın!

Şirket Toplantıları: Ortak Alan, şirketlerin yönetim toplantıları, strateji belirleme toplantıları ve raporlama toplantıları gibi kurumsal toplantılarını gerçekleştirmeleri için uygun bir mekan sağlar. Donanımlı toplantı odaları, geniş bahçe ve dış alan kullanımı ve profesyonel mutfak hizmetleriyle şirketlerin toplantılarını verimli bir şekilde yapmasına yardımcı olur.

Bireysel ve Kurumsal Kiralamalar

Özel kurslar, semineler, sergiler, kolektif üretimler, çekimler vb gibi daha birçok faaliyette keyifle kullanmanız için Ortak Alan sizi bekliyor.

Toplantı ve Seminerler: Ortak Alan, şirketlerin toplantı ve seminer ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel bir mekan sunar. Şirket toplantıları, iş görüşmeleri, seminerler ve eğitim programları gibi etkinlikler için donanımlı ve konforlu bir ortam sağlar.

Davet & Organizasyon

Şık, geniş ve kullanışlı iç mekânı ile; davetlerden konserlere, özel gün kutlamalarından partilere, Ortak Alan sizlerle…

Özel Kutlamalar: Ortak Alan, özel kutlamalar için davet ve organizasyon deneyimi sunarak, misafirlerine unutulmaz bir atmosfer ve etkinlik sağlamayı hedefler. Doğum günü partileri, nişan törenleri, düğünler, mezuniyet törenleri ve özel kutlamalar gibi özel günlerde, misafirlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda özelleştirilmiş etkinlikler düzenler.

Gastronomik Deneyimler

Özel yada kurumsal etkinliklerinizde, dünya mutfağının en özel lezzetlerini bulacağınız Ortak Alan`da herkes için unutulmaz bir ân var!

 

Yemek Tutkunları: Ortak Alan, yemek tutkunlarına ve lezzet arayışındakilere gastronomi deneyimleri sunarak, onları benzersiz lezzetlerle buluşturmayı hedefler. Özgün tarifler, yerel malzemeler ve özenle hazırlanan yemeklerle, misafirlerine unutulmaz bir lezzet yolculuğu yaşatır.

Catering Hizmetleri

Özel gün ve davetleriniz, usta şeflerin ellerinden çıkan leziz yemeklerle akıllarda kalacak!

 

Kurumsal Şirketler: Ortak Alan, kurumsal şirketlere catering hizmeti sunarak, şirket etkinlikleri, toplantılar, seminerler ve özel davetler gibi çeşitli etkinlikleri lezzetli kılar. İş dünyasının ihtiyaçlarına yönelik sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sunarak, şirket çalışanlarının enerjisini artırır ve etkinliklerin başarılı bir şekilde gerçekleşmesine katkıda bulunur.