Ortak Alan

Gastronomik Deneyimler

Özel yada kurumsal etkinliklerinizde, dünya mutfağının en özel lezzetlerini bulacağınız Ortak Alan`da herkes için unutulmaz bir ân var!

Özel Etkinlikler ve Özel Gruplar: Ortak Alan, özel etkinlikler ve özel gruplar için özelleştirilmiş gastronomi deneyimleri sunar. Gıda alanında çalışan veya üreten şirketlerin tanıtım veya workshop ihtiyaçlarına göre tasarlanmış etkinlikler tasarlar.  Müşteri veya bayi tanıtım toplantıları, tadım aktiviteleri tekniğine uygun biçimde düzenlenir.

Şefler ve Gastronomi Öğrencileri: Ortak Alan, şeflere ve gastronomi öğrencilerine yönelik deneyimler sunarak, profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmayı hedefler. Gastronomik AR-GE faaliyetleri, uzman şeflerle yapılan atölye çalışmaları ve deneyim alanıyla, şeflerin ve öğrencilerin becerilerini geliştirmelerine olanak sağlar.

Yemek Tutkunları: Ortak Alan, yemek tutkunlarına ve lezzet arayışındakilere gastronomi deneyimleri sunarak, onları benzersiz lezzetlerle buluşturmayı hedefler. Özgün tarifler, yerel malzemeler ve özenle hazırlanan yemeklerle, misafirlerine unutulmaz bir lezzet yolculuğu yaşatır.